Diákok

órarendek itt ->

9/Ny osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2018/2019. tanév
1  Agárdi Anita
2  Balázs Amanda
3  Balogh Luca
4  Bognár Beatrix
5  Dénes Réka
6  Diós Fanni
7  Elbert Brigitta Zoé
8  Ferenczi András Antal
9  Fráter Zsolt
10  Gombás Péter
11  Hanka Viktória
12  Hartl Ádám
13  Hézl Viktória
14  Horváth Réka
15  Jakab Dzsenifer
16  Kiss Henrietta
17  Kiss Vivien
18  Komendó Janka
19  Kovács Botond Manó
20  Kurcsi Vivien
21  Lencsés Réka
22  Lisztmayer Hanna
23  Pap Krisztina
24  Poscher Máté
25  Schmidt Dorina
26  Szabadi Anna
27  Szabó Anna Veronika
28  Szolga Bálint
29  Tóth Kiara
30  Vas János Andor
31  Zilahi Anna Zita
9. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2018/2019. tanév
A
1  Almádi Diána Szamanta
2  Barna Eszter
3  Borostyán Margarita
4  Cseszneg Dorina
5  Csiszi Eszter
6  Hornich Kitti
7  Karvaji Brenda
8  Kosárszki Gergely
9  Pigler Péter
10  Pilló Natasa
11  Pisch Tamara
12  Szabó Máté Tamás
13  Szücs Ferenc Péter
B
14  Lengyel Kornél Zsolt
15  Megyesi Ágnes Jázmin
16  Molnár Gabriella
17  Nagy Kristóf
18  Pánczél Barnabás
19  Polacsek Hanna
20  Sági Hanna
21  Simon Martina
22  Simon Renáta Hanna
9. D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2018/2019. tanév
1  Besenyei Eszter Katalin
2  Bokor Ráchel Zsuzsanna
3  Bősze Lili
4  Farkas Bence Tibor
5  Geszterédi Laura
6  Horváth Bendegúz Zoltán
7  Horváth Cintia
8  Jakab Kinga
9  Janni Zsófia
10 Kaiser Csongor
11 Kálazi Klaudia
12 Kardos Dominika
13 Katona Bianka
14 Kellner Fanni
15 Kiss-Kovács Eszter
16 Lampert Anna
17 Lampert Ármin Benedek
18 Nagy Zoltán
19 Németh Zsófia Veronika
20 Pápai Zsanett Kármen
21 Papp Márk Bendegúz
22 Pencz Imre Mihály
23 Pencz Marcell Károly
24 Pencz Márta Zsófia
25 Pintér Virág
26 Rubint Fanni Mária
27 Stohl Anna Gréta
28 Szabó Barbara Edit
29 Szücs Dominika
30 Szűcs Martin
31 Ungvárai Zalán
32 Varga Barnabás
10. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2018/2019. tanév
A
1  Boleraczki Vivien
2  Burkali Vanessza
3  Furtenbacher Bálint
4  Fürész Máté
5  Góman Karolin
6  Gulyás Eszter Szimonetta
7  Kiss Viktor Lázár
8  Leitner Dóra
9  Paulik Zsófia
10  Schmidt Bettina
11  Stadler Noémi Beáta
B
12  Belegrai Zsolt
13  Cojan Klaudia
14  Flatsker Zsolt
15  Geszler Dániel
16  Hajnáczki Boglárka
17  Hege Sára
18  Iványi Dávid
19  Karvalics Krisztián
20  Mészáros Krisztina Zsófia
21  Varga Ramóna
22  Wachtler Szilvia
23  Török Lajos
10. D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2018/2019. tanév
1  Bakos Noémi
2  Balogh Eszter
3  Benczik Petra
4  Bodó Viktória
5  Bodrogai Andrea
6  Buzás Klaudia
7  Doktor Cintia
8  Farkas Csilla
9  Gauruder Kíra
10 Grell Balázs
11 Hajdu Zalán Antal
12 Herbák Asztrik Benjámin
13 Kácsor Lea
14 Kiss Tünde
15 Klein Márk
16 Mergl Dóra
17 Miklós Elvíra 
18 Pálföldi Alexandra
19 Pusztai Fanni
20 Rigó Kata
21 Ruff Vivien
22 Svéger Csenge Virág 
23 Tóth Milán
24 Türk Tamás
25 Valki Cintia
26 Winkler Szabolcs
11. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2018/2019. tanév
A
1  Bálint Fanni
2  Bognár Viktor
3  Gogolyák Kata
4  Kóbor Kata Mária
5  Manner Dominik
6  Matauschek Petra
7  Mayer Alexandra Erika
8  Parajdi Áron
9  Rácz Dávid
10 Ritter Nikolett
11 Törő Erik Tibor
12 Valásek Jázmin
B
13 Fazekas Zalán
14 Kuts Dávid
15 Manner Bence
16 Sági Milán János magántanuló
17 Süle Mercédesz
11.D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2018/2019. tanév
1  Bihari Gergő 
2  Biró Dániel
3  Bolla Renáta
4  Brumbauer Franciska
5  Czakó Attila
6  Gál Emília
7  Gortva Viktória Mária
8  Hartl Martin
9  Horváth Korinna
10  Jakab Alexandra
11  Kántor Karolina Viktória
12  Kenyeres János
13  Kertai Réka
14  Kiss Eszter
15  Klock Bence
16  Komenda Kíra
17  Lángfalvi Dávid
18  Loderer Bence
19  Manner Márton
20  Mármarosi Richárd
21  Monostori Hajnalka
22  Németh Réka
23  Pálföldi Vivien
24  Sommer Virág
25  Szailer Zsófia
26  Sziládi Rebeka
27  Tóth Tamás Máté
28  Török Norbert
29  Turpinszky Réka
30  Varga Vivien
12. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2018/2019. tanév
1  Erni Edmond Attila 
2  Farkas Klaudia
3  Hajós Fanni
4  Hamar Ágost Máté
5  Homen Kristóf András 
6  Kalocsai Dominik
7  Kosárszki Péter
8  Leitner Zsófia
9  Matauschek Adrienn
10  Négele Dóra
11  Sólya Zalán Patrik
12  Vágó Anna Rita
13 Flatsker Patrik
14 Hullan Zsolt
15 Jánosi Bíborka
16 Kaifisch Roland
17 Klein Gergő
18 Pisch Vivien
19 Rozembaum Romario
20   Szarka Márton Frigyes
21 Szuhács Zsolt
22 Trampó Enikő
12. D osztály
 öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2018/2019. tanév
1  Benis Virág
2  Deák Dorka
3  Hegyi Petra Renáta
4  Jakab András
5  Kromperger Vivien
6  Mayer Kira
7  Mihályi-Baráth Éva
8  Monostori Vanda Anett
9  Németh Kitti
10 Sprőder Janka
11 Susorányi Evelin
12 Tóth Milán
13 Tuza Enikő
14 Wágner Csilla
15 Walcz Bianka Petra

 

Copyright (c) 2009. Info-Sziget Web-Team. Ajánlott a Chrome, Firefox 3.5, Explorer 8 böngészõ 1024x768 felbontással, és 1Mb internetsebességgel.