Tanárok

A Móri Táncsics Mihály Gimnázium tantestületének névsora
a 2018/2019-es tanévben

Birkás Krisztina

informatika-gépészmérnök-mérnöktanár
intézményvezető

Dr. Kalmár Zoltánné

matematika-számítástechnika szakos tanár
ECDL vizsgaközpont kapcsolattartó
pályaválasztási felelős
„A Harmadik Évezredért” Alapítvány kuratóriumának tagja
intézményvezető-helyettes

Árvainé Gerstmár Szilvia

német nyelv és irodalom szakos tanár,
nyelvi munkaközösség-vezető

Beleczné Fazekas Katalin

történelem szakos középiskolai tanár, német nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Bors Erzsébet

magyar-angol szakos tanár

Csóka Jánosné

magyar-német szakos tanár

Dankó-Fonyódi Henrietta

angol-német szakos tanár
12. AB osztályfőnök
ifjúságvédelmi felelős

Dénesné Jánosi Márta

angol nyelv és irodalom szakos tanár
9. D osztályfőnök

Fiedler Albert

Történelem, ember és társadalom műveltségterületi tanár, igazgatásszervező
9. AB osztályfőnök
tűz- és katasztrófavédelmi felelős

Értékes Szilvia

német-orosz szakos középiskolai tanár

Gál Judit

fizika-kémia szakos tanár
11. AB osztályfőnök

Gombásné Kada Tímea

testnevelés-biológia szakos tanár
diákönkormányzatot segítő tanár
11. D osztályfőnök

Hizsák-Nagy Lívia

biológia-kémia-környezettan szakos tanár,
természettudományi munkaközösség-vezető

Horváth Zsuzsanna

magyar-történelem szakos tanár
„A Harmadik Évezredért” Alapítvány kuratóriumának elnöke
a „Séta”-program felelőse
humán munkaközösség-vezető
10. E osztályfőnök

Kalincsák Márta

angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Nagy Andrea

angol-földrajz szakos tanár
az Utazás&Turizmus program felelőse
10. AB osztályfőnök

Palesits Katalin

okleveles angol tanár és okleveles német tanár

Simek Valéria

angol nyelv és irodalom szakos tanár
„A móri gimnazistákért” Alapítvány kuratóriumának tagja
10. D osztályfőnök

Sipos Tamás

magyar nyelv és irodalom szakos tanár, népművelő,
12. D osztályfőnök

Streng Jánosné

könyvtáros

Szabó Levente

matematika-informatika-fizika szakos tanár

Szarka Viktória

kémia-matematika szakos tanár

Tarnai Ferenc

informatika szakos tanár

Turpinszky Miklósné

kémia-matematika szakos tanár
9/Ny osztályfőnök

Óraadó pedagógusok

Gombás Szabolcs – testnevelő tanár
Pitka Veronika – gyógytestnevelő tanár
Sós Viktória – fejlesztőpedagógus
Tamaskovics Anikó – ének szakos tanár

Áttanító pedagógus
Molnár Endre – földrajz-rajz szakos tanár

 

Oktatást segítő dolgozók

Fürész Attiláné

iskolatitkár, tankönyvfelelős

Grellné Régi Andrea

irodai alkalmazott

 

Technikai dolgozók

Szűcs Enikő

gondnok

Farkas Ferencné

takarítónő

Vécsei Lászlóné

takarítónő

Winklerné Válint Szilvia

takarítónő

Takács László

portás

 

Copyright (c) 2009. Info-Sziget Web-Team. Ajánlott a Chrome, Firefox 3.5, Explorer 8 böngészõ 1024x768 felbontással, és 1Mb internetsebességgel.