órarendek itt ->

 
9/Ny osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2019/2020. tanév
   
1. Beke Zsófia
2. Bernáth Szabolcs István
3. Czakó Levente
4. Daru Nóra Lili
5. Deák Ramóna
6. Farkas Dávid János
7. Friedmann Nóra
8. Halmi Ildikó
9. Hatvani Rebeka
10. Hohn Hunor Bendegúz
11. Jány Tamás
12. Keresztes Zsófia
13. Krausz Ernő
14. Lampert Dániel
15. Lascsik Gergő
16. Lévai Levente Imre
17. Makk Zsófia
18. Muray Máté Levente
19. Pém Petra
20. Remport Dorka
21. Sommer Lilla
22. Szabadi László
23. Szabó Laura Viktória
24. Szabó Szonja
25. Szántó Zsombor
26. Szkok Eszter
27. Szücs Réka Boglárka
28. Takács Ábel
29. Takács Dominik János
30. Tóth Boróka Panna
31. Ungvárai Zsombor
32. Wágner Csenge
   
9. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2019/2020. tanév
   
A  
   
1. Barna Eszter
2. Deák Edina
3. Hege Lídia
4. Kenyeres Anna
5. Koronczai Gergő
6. Kovács Helga
7. Krausz Balázs
8. Máriaföldi Edina
9. Nagy Vivien
10. Németh Levente
11. Pachál Bence
12. Pintyi Anita Jolán
13. Ruff Dávid
14. Szántó Petra
15. Vadkerty Szabolcs
B  
16. Baracsi Dorina
17. Boros Patrik
18. Dimovics István
19. Fazekas Hunor
20. Fogarasi Dávid
21. Harmati Vivien
22. Horváth Zoltán Aurél
23. Kaifisch Máté
24. Komáromi Patrik
25. Lascsik Barnabás
26. Molnár Bianka
27. Nemes Dorina
28. Pánczél Zalán Sándor
29. Rózsa Adám
30. Wachtler Roland
   
9. D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2019/2020. tanév
   
1. Agárdi Anita
2. Balázs Amanda
3. Balogh Luca
4. Bognár Beatrix
5. Dénes Réka
6. Diós Fanni
7. Elbert Brigitta Zoé
8. Ferenczi András Antal
9. Fráter Zsolt
10. Gombás Péter
11. Hanka Viktória
12. Hartl Ádám
13. Hézl Viktória
14. Horváth Réka
15. Jakab Dzsenifer
16. Kiss Henrietta
17. Kiss Vivien
18. Komendó Janka
19. Kovács Botond Manó
20. Kurcsi Vivien
21. Lencsés Réka
22. Lisztmayer Hanna
23. Pap Krisztina
24. Poscher Máté
25. Schmidt Dorina
26. Szabadi Anna
27. Szabó Anna Veronika
28. Szolga Bálint
29. Vas János Andor
30. Zilahi Anna Zita
   
10. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2019/2020. tanév
   
A  
   
1. Csepregi Éva
2. Cseszneg Dorina
3. Csiszi Eszter
4. Hornich Kitti
5. Karvaji Brenda
6. Kosárszki Gergely
7. Nagy Kristóf
8. Pigler Péter
9. Pilló Natasa
10. Pisch Tamara
11. Szabó Máté Tamás
12. Szücs Ferenc Péter
B  
13. Lengyel Kornél Zsolt
14. Molnár Gabriella
15. Sági Hanna
16. Simon Martina
17. Simon Renáta Hanna
18. Török Lajos magántanuló
   
   
   
10. D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2019/2020. tanév
   
1. Besenyei Eszter Katalin
2. Bokor Ráchel Zsuzsanna
3. Bősze Lili
4. Farkas Bence Tibor
5. Geszterédi Laura
6. Horváth Bendegúz Zoltán
7. Horváth Cintia
8. Jakab Kinga
9. Janni Zsófia
10. Kaiser Csongor
11. Kálazi Klaudia
12. Kardos Dominika
13. Katona Bianka
14. Kellner Fanni
15. Kiss-Kovács Eszter
16. Lampert Anna
17. Lampert Ármin Benedek
18. Nagy Zoltán
19. Németh Zsófia Veronika
20. Pápai Zsanett Kármen
21. Papp Márk Bendegúz
22. Pencz Imre Mihály
23. Pencz Marcell Károly
24. Pencz Márta Zsófia
25. Pintér Virág
26. Rubint Fanni Mária
27. Stohl Anna Gréta
28. Szabó Barbara Edit
29. Szücs Dominika
30. Szűcs Martin
31. Ungvárai Zalán
32. Varga Barnabás
   
11. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2019/2020. tanév
   
A  
1. Boleraczki Vivien
2. Burkali Vanessza
3. Furtenbacher Bálint
4. Fürész Máté
5. Góman Karolin
6. Gulyás Eszter Szimonetta
7. Kiss Viktor Lázár
8. Magosi Petra 
9. Paulik Zsófia
10. Ritter Nikolett
11. Schmidt Bettina
12. Stadler Noémi Beáta
B  
13. Belegrai Zsolt
14. Cojan Klaudia
15. Flatsker Zsolt
16. Geszler Dániel
17. Hajnáczki Boglárka
18. Hege Sára
19. Iványi Dávid
20. Karvalics Krisztián
21. Mészáros Krisztina Zsófia
22. Varga Ramóna
23. Wachtler Szilvia
   
   
   
   
11.D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2019/2020. tanév
   
1. Bakos Noémi
2. Balogh Eszter
3. Benczik Petra
4. Bodó Viktória
5. Bodrogai Andrea
6. Buzás Klaudia
7. Doktor Cintia
8. Farkas Csilla
9. Gauruder Kíra
10. Grell Balázs
11. Hajdu Zalán Antal
12. Herbák Asztrik Benjámin
13. Kácsor Lea
14. Kiss Tünde
15. Klein Márk
16. Mergl Dóra
17. Miklós Elvíra 
18. Pálföldi Alexandra
19. Pusztai Fanni
20. Rigó Kata
21. Ruff Vivien
22. Svéger Csenge Virág 
23. Tóth Milán
24. Türk Tamás
25. Valki Cintia
26. Winkler Szabolcs
   
12. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2019/2020. tanév
   
A  
1. Bálint Fanni
2. Bognár Viktor
3. Gogolyák Kata
4. Kóbor Kata Mária
5. Manner Dominik
6. Matauschek Petra
7. Mayer Alexandra Erika
8. Parajdi Áron
9. Rácz Dávid
10. Törő Erik Tibor
11. Valásek Jázmin
B  
12. Fazekas Zalán
13. Kuts Dávid
14. Manner Bence
15. Sági Milán János magántanuló
16. Süle Mercédesz
   
   
12. D osztály
 öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2019/2020. tanév
   
1. Bihari Gergő 
2. Biró Dániel
3. Bolla Renáta
4. Brumbauer Franciska
5. Czakó Attila
6. Gál Emília
7. Gortva Viktória Mária
8. Hartl Martin
9. Horváth Korinna
10. Kántor Karolina Viktória
11. Kenyeres János
12. Kertai Réka
13. Kiss Eszter
14. Klock Bence
15. Komenda Kíra
16. Lángfalvi Dávid
17. Loderer Bence
18. Manner Márton
19. Mármarosi Richárd
20. Monostori Hajnalka
21. Németh Réka
22. Pálföldi Vivien
23. Sommer Virág
24. Szailer Zsófia
25. Sziládi Rebeka
26. Tóth Tamás Máté
27. Török Norbert
28. Turpinszky Réka
29. Varga Vivien