9/Ny osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2020/2021. tanév
1 Aszódi Hanna
2 Bihari Szkarlett Klára
3 Biró Petra
4 Czövek Roland
5 Egyed Orsolya
6 Geszler Jázmin Virág
7 Goldberger Andrea
8 Haas Áron
9 Hegedüs Míra
10 Kabai Sándor Milán
11 Lampert Ádám
12 Lángfalvi Alexa
13 Milán Gréta
14 Nemes János
15 Nyári Antónia
16 Pisch Dániel
17 Pongrácz Lili
18 Raáb Vivien
19 Rapai Dávid
20 Schiller Jázmin Adrienn
21 Szinável Hanna
22 Vámosi Ramóna
23 Varga Benedek
24 Varga Zoltán
25 Wachtler Nikolett Terézia
9. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2020/2021. tanév
A
1 Angyal Dániel
2 Benis Zoltán
3 Borostyán Szidónia
4 Cseszneg Fanni
5 Jánni Ákos
6 Komjáti Zsuzsanna
7 Ringler Máté
8 Schweighardt Kitti
9 Tóth Martin
10 Török Gina
B
11 Balogh Boglárka
12 Boros Norbert
13 Darázsi Kinga
14 Kozma Dorina Mónika
15 Leitermann Vivien
16 Melhardt Rebeka
17 Nagy József
18 Petruska Tamás
19 Pintér Gergely
20 Sebestyén Dávid
21 Sebestyén Döme Dávid
22 Szabó Bence Gyula
9. D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2020/2021. tanév
1 Beke Zsófia
2 Bernáth Szabolcs István
3 Czakó Levente
4 Daru Nóra Lili
5 Deák Ramóna
6 Farkas Dávid János
7 Friedmann Nóra
8 Halmi Ildikó
9 Hatvani Rebeka
10 Hohn Hunor Bendegúz
11 Jány Tamás
12 Keresztes Zsófia
13 Krausz Ernő
14 Lampert Dániel
15 Lascsik Gergő
16 Makk Zsófia
17 Muray Máté Levente
18 Pém Petra
19 Remport Dorka
20 Sommer Lilla
21 Szabadi László
22 Szabó Laura Viktória
23 Szabó Szonja
24 Szántó Zsombor
25 Szkok Eszter
26 Szücs Réka Boglárka
27 Takács Ábel
28 Takács Dominik János
29 Tóth Boróka Panna
30 Ungvárai Zsombor
31 Wágner Csenge
10. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2020/2021. tanév
A
1 Barna Eszter
2 Deák Edina
3 Hege Lídia
4 Kenyeres Anna
5 Koronczai Gergő
6 Kovács Helga
7 Krausz Balázs
8 Máriaföldi Edina
9 Nagy Vivien
10 Németh Levente
11 Pachál Bence
12 Pintyi Anita Jolán
13 Riez Borisz
14 Ruff Dávid
15 Szántó Petra
16 Vadkerty Szabolcs
B
17 Boros Patrik
18 Dimovics István
19 Fazekas Hunor
20 Fogarasi Dávid
21 Harmati Vivien
22 Horváth Zoltán Aurél
23 Kaifisch Máté
24 Komáromi Patrik
25 Lascsik Barnabás
26 Molnár Bianka
27 Nemes Dorina
28 Pánczél Zalán Sándor
29 Rózsa Adám
30 Wachtler Roland
10. D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2020/2021. tanév
1 Agárdi Anita
2 Balázs Amanda
3 Balogh Luca
4 Bognár Beatrix
5 Diós Fanni
6 Ferenczi András Antal
7 Fráter Zsolt
8 Gombás Péter
9 Hanka Viktória
10Hartl Ádám
11Hézl Viktória
12Horváth Réka
13Jakab Dzsenifer
14Kiss Henrietta
15Kiss Vivien
16Komendó Janka
17Kovács Botond Manó
18Kurcsi Vivien
19Lencsés Réka
20Lisztmayer Hanna
21Pap Krisztina
22Poscher Máté
23Schmidt Dorina
24Szabadi Anna
25Szabó Anna Veronika
26Szolga Bálint
27Vas János Andor
28Zilahi Anna Zita
11. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2020/2021. tanév
A
1 Csepregi Éva
2 Cseszneg Dorina
3 Csiszi Eszter
4 Hornich Kitti
5 Karvaji Brenda
6 Kosárszki Gergely
7 Nagy Kristóf
8 Pigler Péter
9 Pisch Tamara
10 Szabó Máté Tamás
11 Szücs Ferenc Péter
B
12 Lengyel Kornél Zsolt
13 Molnár Gabriella
14 Sági Hanna
15 Simon Martina
16 Simon Renáta Hanna
17 Török Lajos
11. D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2020/2021. tanév
1 Besenyei Eszter Katalin
2 Bokor Ráchel Zsuzsanna
3 Bősze Lili
4 Farkas Bence Tibor
5 Geszterédi Laura
6 Horváth Bendegúz Zoltán
7 Horváth Cintia
8 Jakab Kinga
9 Janni Zsófia
10Kaiser Csongor
11Kálazi Klaudia
12Kardos Dominika
13Katona Bianka
14Kellner Fanni
15Kiss-Kovács Eszter
16Lampert Anna
17Lampert Ármin Benedek
18Nagy Zoltán
19Németh Zsófia Veronika
20Pápai Zsanett Kármen
21Papp Márk Bendegúz
22Pencz Imre Mihály
23Pencz Marcell Károly
24Pencz Márta Zsófia
25Pintér Virág
26Rubint Fanni Mária
27Stohl Anna Gréta
28Szabó Barbara Edit
29Szücs Dominika
30Szűcs Martin
31Ungvárai Zalán
32Varga Barnabás
12. AB osztály
négy évfolyamos német speciális / négy évfolyamos informatika speciális
2020/2021. tanév
A
1 Boleraczki Vivien
2 Burkali Vanessza
3 Furtenbacher Bálint
4 Fürész Máté
5 Góman Karolin
6 Gulyás Eszter Szimonetta
7 Kiss Viktor Lázár
8 Magosi Petra
9 Mayer Alexandra Erika
10 Paulik Zsófia
11 Schmidt Bettina
12 Stadler Noémi Beáta
B
13 Belegrai Zsolt
14 Cojan Klaudia
15 Flatsker Zsolt
16 Geszler Dániel
17 Hajnáczki Boglárka
18 Hege Sára
19 Iványi Dávid
20 Karvalics Krisztián
21 Komjáthi Adrián Márk
22 Mészáros Krisztina Zsófia
23 Varga Ramóna
24 Wachtler Szilvia
12.D osztály
öt évfolyamos angol nyelvi előkészítő osztály
2020/2021. tanév
1 Bakos Noémi
2 Balogh Eszter
3 Benczik Petra
4 Bodó Viktória
5 Bodrogai Andrea
6 Buzás Klaudia
7 Doktor Cintia
8 Farkas Csilla
9 Gauruder Kíra
10Grell Balázs
11Hajdu Zalán Antal
12Herbák Asztrik Benjámin
13Kiss Tünde
14Klein Márk
15Mergl Dóra
16Miklós Elvíra 
17Pálföldi Alexandra
18Pusztai Fanni
19Rigó Kata
20Ruff Vivien
21Svéger Csenge Virág 
22Tóth Milán
23Türk Tamás
24Valki Cintia
25Winkler Szabolcs